که هستیم؟

به مبلمان اداری امین خوش آمدید! ما با بیش از 20 سال سابقه در زمینه مبلمان و لوازم جانبی به مشتریان خدمت کرده ایم و از سال 1398 با دریافت نمایندگی یکی از برند های مطرح در زمینه مبلمان اداری مفختر به ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز میباشیم. رسالت ما این است که به همراه خدمات استثنایی مشتری ، کمترین قیمت ممکن در مبلمان و لوازم جانبی با کیفیت از بهترین برند های تولیدی در سطح کشور نیاز های شما را در این زمینه بر طرف کنیم.

#

چه کاری انجام میدهیم

ما یک شرکتیم با کادری جوان و خلاق که فقط به یک مساله اهمیت می دهیم و آنهم شمایید! چون بدون رضایت شما مشتریان عزیز و خوش سلیقه ، ما کاری نداریم. ما اولین و بزرگترین سیستم تجهیز لوازم اداری هستیم که به تازگی با فروش اینترنی تجهیزات در اینترنت در تلاشیم که نه تنها تحویل رایگان بلکه گارانتی رایگان با طول عمر را نیز را ارائه دهیم ما امیدواریم که شما از قیمت های عالی و انتخاب گسترده محصولات خود لذت ببرید .

#

تیم ما

یک تیم قوی متشکل از بهترین کارشناسان و طراحان مفتخریم تا با طراحی چیدمان و دفتر مناسب با سلیقه شما و همچنین به عنوان کارشناسان فضای داخلی مشاغل کوچک و بزرگ وظیفه داریم خدمات سفارشی را از مشاوره تا نصب به شما مشتری عزیز ی که ما را انتخاب کرده اید ارائه دهیم صرفنظر از اندازه بودجه و مشاغل شما ،متخصصان ما در زمینه طراحی بهترین محصول را با قیمتی مناسب و کیفیتی باورنکردنی به شما ارائه میدهند مجموعه کامل خدمات ما در هر مرحله از روند کار از مدیریت پروژه و برنامه ریزی فضا گرفته تا تحویل و نصب به شما کمک می کند. این مجموعه امکان دسترسی به برترین و با کیفیت ترین برند های روز تجهیزات اداری را که در هیچ جای دیگر نمیابید برای شما فراهم می آورد.

#

ویژگی های امین چوب

ما نیازهای کسب و کارهای کوچک و متوسط را درک می کنیم زیرا بیش از 20 سال است که با چالش ها و نیازهای آنها کار می کنیم و به آنها گوش می دهیم. سالها تجربه همکاری با سازمان های بزرگ و ادارات و تداوم همکاری آنها باعث پیشرفت ما در این زمینه شده است.ما با

  • ارائه مشاوره کامل در زمینه طراحی و اجرا
  • ارائه مشاوره در خصوص نحوه چیدمان محصولات در محل
  • طراحی و سفارشی سازی مطابق با ایده‌های اولیه مشتریان
  • همکاری با نیروی انسانی متخصص در صنعت مبلمان اداری
  • استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه از جمله مصنوعات چوبی، یراق‌آلات و …
  • استفاده از با کیفیت‌ترین و مدرن ترین ماشین‌آلات
  • سرعت بالا در تحویل سفارشات

در خدمت شما عزیزانیم.

#